1: 3

Жовнірук Д./Журибіда В

Початковий удар ¼ фіналу плей-оф серед команд вищої ліги у цьому матчі з центра майданчика розпочинає «Енергопроф». Та уже після третьої передачі м’яч перехоплює нападник суперника, і «Атлетік» організовує швидку та небезпечну атаку, яка завершується двома поспіль ударами по воротах, де бездоганно грає воротар «енергетиків». З цього моменту команди нав’язують позиційну боротьбу одна одній, аби з перших хвилин довести глядачам, хто володіє ініціативою. Більш прямолінійна гра «Енергопрофа» дозволяє опоненту активно пресингувати, що зачасту уже всередині майданчика перекреслює задуми на атаку саме номінальних господарів. Та пильність футзалістів з Олики уже на другій хвилині прогавила вихід один на один нападника лучан, але переграти воротаря йому не вдається. Виходом один на один на 5 хв відповідає «Атлетік» - і тут на висоті воротар. Досить оригінальну комбінацію із залученням трьох гравців «Атлетік» проводить на 8 хв, але завершальний удар приходиться повз ворота. Швидкий футзал наприкінці першого тайму характеризується зустрічними атаками обох команд, але рахунок у грі не відкрито.

Другий тайм розпочався несподіваною та неквапливою атакою того ж «Атлетіка», але після удару головою м’яч потрапляє у штангу. 22 хв запам’яталась двома потужними ударами по воротах «Енергопрофа», де у першому випадку зі штрафного Олег Шахраюк перевірив на міцність хрестовину, а згодом після сильного прострілу Олександр Лисенко невідпорно рикошетить у власні ворота. Практично за три хвилини до завершення гри в пасиві «Енергопрофа» 6 командних фолів – 10-метровий удар вдало реалізовує Олег Шахраюк. Та навіть за рахунку 0:2, незважаючи на те, що до кінця матчу залишається зовсім мало, «Енергопроф» руки не опускає. І за 2 хв 13 секунд до фінального свистка Михайло Ткачук скорочує рахунок у матчі до мінімуму. Але «Атлетік» у глухий захист не стає, більше того, проводить свої небезпечні атаки, одна з яких завершується за 19 секунд до завершення матчу голом у виконанні Олега Шахраюка. Тож кінцевий результат першого матчу ¼ фіналу плей-оф 1:3 на користь «Атлетіка» повністю відображає рахунок зустрічі між цими командами у регулярному чемпіонаті.

Кращі гравці: Артем Назарчук - Максим Дзекан