3: 1

Журибіда В./Тучкевич А.

Після першої чвертьфінальної зустрічі, яку виграли господарі з рахунком 6:4 гостям нічого не лишалось, як тільки починати другий матч відразу з активних атак, адже їм потрібно вигравати мінімум у два голи, аби продовжити боротьбу за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги». Гра розпочалась на високих швидкостях і гості виглядали трішки більш краще у активних діях біля воріт суперника, але «шкіряний» ніяк не хотів перетинати лінію воріт. Час швидко плинув і лише всередині тайму відразу два моменти відкрити рахунок мали гості : спочатку класно пробивав Юрій Яковлєв, але надійно зіграв Андрій Мурашко, а в наступній атаці Ігор Білітюк вийшов віч-на-віч з голкіпером, але Андрій знову відводить небезпеку від власних воріт. Після двох таких атак господарі відповіли потужним ударом від Владислава Панькевича, але Сергій Костюкевич діє на висоті. А на сьомій хвилині футзалісти з Підлозців здобули право на штрафний удар, який наважився пробити Вадим Остапчук і гарматним пострілом відкриває рахунок у зустрічі вивівши гостей вперед. На досягнутому колектив не зупинився і продовжував гнути свою лінію в атакуючих діях, розуміючи що їм як мінімум ще раз потрібно забивати. На останній хвилині тайму класно у швидкій відрив втік Олександр Згоранець, але не зміг реалізувати свою можливість збільшити рахунок. За мінімальної переваги гостей колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась в низькому темпі, який збивали футзалісти з славнозвісного району ДПЗ, адже вони навіть програючи 0:1 всерівно проходили у півфінал. Тому на майданчику було багато боротьби, яка точилась переважно у центрі майданчику і лише дальні постріли, які були легкою здобиччю для голкіперів. Ближче до середини тайму господарі почали нагнітати біля воріт суперника, і на двадцятій хвилині Кирил Тананайко продемонстрував індивідуальну майстерність пройшовши своїх опонентів і практично з нульового кута зумів вразити ворота встановивши паритет у зустрічі. Після пропущеного гості ніби змирились з тим, що завершили боротьбу у чвертьфіналі, а у господарів ніби виросли крила проводячи атака за атакою : спочатку на двадцять третій хвилині чудову передачу на дальню стіійку віддавав Владислав Панькевич, але його партнер Володимир Стоянович не зумів вразити ворота з чудової позиції. А за хвилину після розіграшу штрафного лідер господарів Владислав Панькевич запалює на табло 2:1. Після пропущеного гості пішли в ва-банк граючи з п’ятим польовим і на двадцять п’ятій хвилині чудову нагоду зрівняти рахунок мав Олександр Згоранець, але знову на висоті Андрій Мурашко. А остаточну крапку у зустрічі за шість секунд до фінальної сирени поставив Володимир Стоянович розстрілявши ворота суперника з ближньої дистанції та змінивши рахунок на табло 3:1. Друга перемога виводить Фенікс ДПЗ у півфінал, а футзалістам з Підлозців можна тільки стоячи поаплодувати за класний футзал.

Кращі гравці : Владислав Панькевич – Вадим Остапчук