3: 3

Журибіда В./Тучкевич А.

Після першої чвертьфінальної зустрічі, яку виграли господарі з рахунком 7:1 гостям нічого не лишалось, як тільки починати другий матч відразу з активних атак, адже їх могло спасти тільки диво, аби відіграти аж шість м’ячів, аби продовжити боротьбу за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги». Поєдинок розпочався на шалених швидкостях, які задавали господарі, тому що дивлячись на лаву запасних гостей там можна було побачити лише одного футзаліста і вони розуміли, що вимотавши суперника їм буде простіше отримати гандикап аж у шість голів. Час швидко плинув, а на табло світили нулі і лише на сьомій хвилині досвідчений Андрій Ковальчук зумів вивести гостей вперед, давши їм надію на камбек. Пропущений аж ніяк не розчарував господарів і вони надалі продовжували грати на утримання гандикапу. Кінцівка тайму видалась досить забивною : спочатку зусиллями Олександра Касянчука на табло засвітилось 1:1, голеодор господарів Тарлан Гаджиєв зумів розібратись у штрафному майданчику суперника та вивести господарів вперед, але нестримний Андрій Ковальчук оформивши «дубль» у зустрічі встановлює нічийний рахунок з яким колективи і пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, але вже було видно що сили у гостей фактично вичерпані, але це навпаки їм дало задору, аби на третій хвилині провести чудову атаку в якій Олег Потрапелюк віддав дотепну передачу п’ятою на Олександра Шимко, який зумів вивести гостей вперед. Цей гол був останнім у сезоні для команди FC Respect-2, адже всередині тайму Андрій Гузоватий поставив остаточну крапку у зустрічі, після його влучного удару на табло рахунок змінився 3:3. Фінальна сирена сповістила про бойову нічию, яка виводить у півфінал Olam Kesef Sport, а старожилам футзалу команді «FC Respect-2» лише можна тільки стоячи поаплодувати за класний футзал, а також їхньому президенту Андрію Ткачуку «respect» за розвиток футзалу на Волині.

Кращі гравці : Тарлан Гаджиєв – Андрій Тучкевич