2: 2

Глухенька Л./Журибіда В.

Переконлива перемога «Волині» з Угринова з рахунком 8:0 у першому матчі практично гарантувала прохід до ½ фіналу плей-оф. Тож з перших хвилин суперник навіть дещо володіє ініціативою. Але навіть удар, який пройшов повз ворота «Волині» уже на першій хвилині, не похитнув впевненості у фаворита матчу, який дозволяв собі грати розкуто, а подекуди помилявся навіть у простих ситуаціях. Підтвердженням того є атака від «Волині» на 5 хв. Саме тоді нападники з Угринова організували масовану атаку на ворота суперника, де чудова комбінація за участю цих гравці вивела на ударну позицію свого правого крайнього, котрий схибив, пробивши практично у пусті ворота з відстані одного метра. Згодом команда за це поплатились. На 6 хв Іван Скріпченко виводить «Клевер Сторс» уперед, а сталось це після його потужного удару зі штрафного метрів з вісьми, де м’яч спочатку потрапляє у перекладину і тріпотить у сітці воріт. За обопільних атак команди грають до кінця першого тайму, де за 25 секунд до його завершення Юрій Марчук зрівнює рахунок у матчі.

Не змінюється малюнок гри і у другому таймі. «Клевер Сторс» намагається атакувати, «Волинь» впевнено контролює перебіг подій на футзальному майданчику. Навіть вихід один на один на ворота «волинян» на 17 хв не дозволив «Клеверу» схилити шальки терезів у матчі на свою користь. Натомість вдала атака від «Волині» на 21 хв, і Юрій Марчук виводить свою команду вперед. Та не судилось «волинянам» перемогти свого суперника і у другому матчі. Йшла остання хвилина, яка і принесла нічийний рахунок у матчі. За 26 секунд до завершення гри за «Клевер Сторс» відзначився Олег Войтюк. Бойова нічия у другому матчі та впевнена перемога «Волині» у першому, і команда з Угринова в ½ фіналу плей-оф.

Кращі гравці: Юрій Марчук - Іван Скріпченко