5: 0

Корпош М./Кузнєцов Д.

У першому матчі «Неріс» зумів здивувати регулярних чемпіонів Вищої ліги, завдавши їм першої поразки у чемпіонаті цього сезону (5:3). Не дивно, що з перших миттєвостей матчу-відповіді підопічні Андрія Шевчука були налаштовані взяти переконливий реванш. І перший крок до цього вони зробили уже за 16 секунд після стартового свистка – Михайло Запорожець реалізував швидку атаку своєї команди після помилки «Авангарду» при вводі аута – 1:0. Стартовий відрізок взагалі був досить вдалим для «Респекта», адже й у наступні хвилини вони серйозно тривожили Олександра Кунакова, а один із ударів у виконанні Віктора Суща застав голкіпера зненацька – 2:0! Загалом, «Неріс» намагався проводити активно ігровий час, однак більшості атак команди не вистачало правильного завершального рішення – хорошої передачі чи нормального удару. Зокрема, хороші шанси для того, аби відзначитися, не використали Дмитро Дігалевич та Вадим Носалюк. «Респектівці» також не відсиджувалися у захисті й за першої нагоди напружували Кунакова. А під кінець тайму знову святкував Запорожець, якому вдалося замкнути з близької відстані фланговий простріл – 3:0!

Досягнувши локального завдання та вийшовши вперед за сумою двох матчів, футзалісти «Респекта» намагалися грати раціонально, вичікуючи грубих помилок своїх опонентів. Хоча забивати на початку другого тайму мали саме «авангардівці»: Вадим Семенович якимось дивом не реалізував простріл на дальню стійку, влучивши у Євгена Малогловця. Разом із тим, голкіпер регулярних чемпіонів Вищої ліги виручив команду після двох потужних ударів Олександра Міха. А кульмінаційною в грі стала 26-та хвилина – Носалюк спочатку ледь не заштовхав гол у ворота «Респекта», а під час схожого епізоди уже сфолив проти Малогловця, а оскільки цей фол для «Авангарда» був уже шостим командним, то номінальні господарі отримали право на дабл-пенальті. Вирок чітко реалізував Запорожець, який оформив «хет-трик» у грі – 4:0. Це вже стало досить відчутним моральним ударом для «Неріса», тож не дивно, що останні хвилини минули під диктовку «Респекта». Одну зі своїх контратак переможці «регулярки» матеріалізували у ще один гол від Ігоря Савича – 5:0. А на останній хвилині Іван Заліпа не скористався шансом, не реалізувавши дабл-пенальті. Утім, це не скасувало переконливий реванш «Респекта» після першої гри і путівки до півфіналу, у якому на лучан чекатиме сповнене жагою до реваншу «Торпедо».

Найкращі у матчі: Михайло Запорожець – Дмитро Дігалевич