1: 2

Корпош М./Кузнєцов Д.

Після дуже емоційних та насичених на події матчів Вищої ліги програму останнього зимового дня року завершувало ще одне цікаве протистояння. Команди-суперниці не лише по-сусідськи розташувалися у підсумковій таблиці регулярного чемпіонату П’ятої ліги, а й провели рівну та конкуретну першу гру, в якій трохи краще вдалося виступити «Кременцю» (5:4). Не дивно, що в першому таймі звітного поєдинку невеликою перевагою володіли саме футзалісти «Забороля». Вони ж створили і найпотужніший момент до перерви – Святослав Гадзінський якимось дивом не переправив м’яч з метра в порожній кут після прострілу з флангу. Щоправда, могли «біло-червоні» й пропустити, якби більш вдало своїми нагодами користалися Олександр Кривина та Богдан Репецький. Все ж до перерви воротарі обох команд грали надійно, тож на перерву обидва колективи пішли без забитих голів.

У другому таймі обом голкіперам – і Михайлу Мархеві з «Забороля», і Роману Шраю з «Кременця» - довелося ще важче, адже обидвоє суперників додали в атакувальній активності. Особливо постарався останній, відбивши у середині тайму удари Святослава Гадзінського та Олександра Ткаченка під час однієї атаки. А за три хвилини до фінального свистка гольову мовчанку нарешті перервали номінальні гості – Сергій Кулюк потужним ударом розстріляв ворота «Забороля» з середньої дистанції. Звісно ж, підопічні Валерія Міщука одразу ж пішли «ва-банк», а сам президент клубу вийшов як п’ятий польовий. Утім, Гадзінський знову не зумів пробити голкіпера, а на останній хвилині «Кременець» вирішив долю матчу – Назарій Шрай забив у порожні ворота після помилки суперників – 0:2. Усе, що вдалося «Заборолю» - це за секунди, що залишилися, забити гол престижу зусиллями Вадима Симоновича. Утім, фінальний свисток зафіксував ще одну перемогу «Кременця» - 1:2, і далі в півфінал чемпіонату до «Волині-05» крокує саме «чорно-червона» команда.

Найкращі у матчі: Святослав Гадзінський – Роман Шрай