:
1

Дмитрук Андрій, Дмитрук Богдан, Алексюк Радислав

Корпош М./Тучкевич А.

Півфінальний поєдинок у «Кубку Мрії» звів колективи з різних ліг, які достроково стали чемпіонами у регулярці. Обидва клуби ще ведуть боротьбу за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги», господарі у півфіналі здолали досвідчений «Ярд» з мінімальними рахунками, а гості без проблем двічі обіграли «Переможну Варту». Ця зустріч розпочалась на дуже високих швидкостях, адже на майданчику зустрілись дві наймолодших команди, які приймають участь у «Чемпіонаті Волинської області» з футзалу. Вже на другій хвилині лідер господарів Дмитро Михальчук втік у швидкий відрив, але вразити ворота йому забракло трішки майстерності. Гості на такий момент відповіли трьома ударами енергійного Романа Ковалюка, але Юрій Ремезовський діяв на висоті у рамці воріт. Ще один гострий момент припав на середину тайму, коли Давид Корнійчук вийшов віч на віч з голкіпером, але примудрився пробити мимо воріт, а ось на восьмій хвилині господарі все таки свого добились, коли з другої спроби пробивши по футзальному з носка у нижній правий кут Іван Костюк запалив на табло 1:0. Надалі на майданчику точилася рівна боротьба, але у кінцівці тайму Давид Корнійчук збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів, ще один гострий момент збільшити перевагу був у Назарія Степанюка, але після його удару «кулястий» провірив поперечку на міцність. З перевагою господарів у два м’ячі колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі відразу розпочалась з взяття воріт, коли Іван Костюк класно зіграв на стовба, прийняв, розвернувся та пушечним ударом під поперечку збільшує рахунок до 3:0, а у власний актив записує «дубль». Господарі на досягнутому не зупинились і на п’ятнадцятій хвилині Дмитро Михальчук віддав прекрасну розрізну передачу на Назарія Степанюка, який елегантно перекинув голкіпера та змінив рахунок на табло 4:0. Розуміючи, що втрачати нічого молоді футзалісти розпочали грати з п’ятим польовим проводячи низку небезпечних атак в яких ключовою фігурою був Антоній Рудик, але в одній з атак голкіпер господарів Віталій Шевчук спіймав м’яч, не розгубившись він побачив, що ворота суперника порожні, не зволікаючи ударом через весь майданчик збільшив перевагу своєї команди до п’яти м’ячів. Гості щодуху прагнули відквитати хоча б один м’яч, адже підопічні Олександра Антонюка протягом цього сезону відзначались у кожному поєдинку і на двадцять третій хвилині зловивши свого суперника на обрізці Дмитро Демчук скорочує рахунок у зустрічі 5:1. Ще одна гольова нагода була у Антонія Рудика, але після його удару «селект» попав у штангу. Фінальна сирена сповістила про те, що футзальний клуб «Пірванче» виходить у фінал «Кубку Мрії»

Кращі гравці : Іван Костюк – Антоній Рудик