Півфінал

Кубок Мрії, Майданчик ПАРКЕТ
3: 6

Корпош М./Тучкевич А.

Півфінальна зустріч за «Кубок Мрії» звела колективи з різних ліг, де господарі у регулярці зайняли третє місце у четвертій лізі, а гості у п’ятій лізі стали срібними призерами. Для господарів цей поєдинок був надто важливий, адже у боротьбі за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги» вони поступились «ВолиньФам», і останньою надією у цьому сезоні був кубок, а гості вийшли у півфінал здолавши « ВФБ Груп Лімітед». Вже з перших секунд господарі показали, що налаштовані на грізну боротьбу і на другій хвилині вони здобули право на штрафний, який наважився пробити енергійний Віталій Корець, але у рамці воріт Тарас Яковлюк діє надійно. Час швидко плинув і у середині тайму свій гарматний постріл продемонстрував голеодор гостей Максим Якимов, голкіпер зумів парирувати удар, але «шкіряний» відлетів до капітана «білих» Дмитра Бондарчука, який вдотик відправив «селект» у сітку воріт відкривши рахунок у зустрічі 0:1, а за хвилину все той же Максим Якимов знову зарядив свою гармату та збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. Після пропущених господарі ніби згнітились, а гості надалі продовжували гнути свою лінію і на десятій хвилині досвідчений Василь Лойко з гострого кута вразив ворота суперника та запалив на табло 0:3. У кінцівці тайму колективи обмінялись забитими голами : спочатку Юрій Город після чудової передачі врозріз від Вадима Іванюка збільшив рахунок до 0:4, а за мить індивідульні дії продемонстрував Павло Щербатюк, та після його удару рахунок скоротився до 1:4. З перевагою гостей у три м’ячі команди пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з грізних атак гостей, одна з яких на п’ятнадцятій хвилині мала закінчитись взяттям воріт, коли Вадим Русяк віддав прекрасну передачу на Максима Якимова, який впритул розстрілював ворота, але чудову реакцію продемонстрував Богдан Масіч відвівши небезпеку від власних воріт. Ближче до середини тайму господарі потихеньку перевели ініціативу у свої ноги і на двадцять першій хвилині голеодор «чорних» Віталій Корець оформляє свій швидкий «дубль» скорочуючи рахунок до мінімуму та даючи надію на камбек. Кльмінацією поєдинку стала двадцять третя хвилина на якій Вадим Поліщук вийшов віч-на-віч з голкіпером, але встановити нічийний рахунок йому не вдалось, і як кажуть : «не забиваєш ти, забивають тобі», арбітри зафіксували фол на досвідченому Василю Лойко, який завдавши прекрасного удару під поперечку запалює на табло 3:5, а на власний рахунок записує «дубль». Остаточну крапку у зустрічі поставив Вадим Іванюк, отримавши передачу від Василя Лойко він записує своє ім’я у протокол матчу. Фінальний свисток сповістив, що «Vadrus» виходить у фінал «Кубку Мрії», а футзалістам з «Луцьк-Центра» хочеться подякувати за чудовий сезон та класну гру під керівництвом Дмитра Якобчука.

Кращі гравці : Віталій Корець – Василь Лойко