Півфінал

Кубок АМФВ, Майданчик ПАРКЕТ
23: 33

Корпош М./Тучкевич А.

Півфінальна зустріч у «Кубку АМФВ» звела колективи з першої ліги, які вже зустрічались між собою у регулярці, де з мінімальним рахунком 4:3 перемогу здобули господарі майданчику. Слід зауважити, що обидві команди ще ведуть боротьбу за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги», «Християни за сумою двох матчів зуміли пройти «Олімпію», а підопічні Віктора Ревка без проблем пройшли срібних призерів регулярки ФК «Кум і Ко». Гра розпочалась на високих швидкостях, які задавали господарі, адже гості проводили цей поєдинок без замін. Вже на другій хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мав Віталій Марчук, але голкіпер господарів Володимир Лимар зробив блискавичний сейв відвівши небезпеку від власних воріт. Час швидко плинув і було видно, що темп гри впав, бо у футзалісти гостей вже витратили багато сил та енергії. На дев’ятій хвилині класно у швидкий відрив втік Андрій Вашкевич, який мав можливість вивести господарів вперед, але суперник зумів наздогнати опонента та виштовхнути м’яч на кутовий. Кінцівка тайму виявилась забивною, команди зуміли швидко обмінятись голами : спочатку після розіграшу кутового пішов простріл на дальню стійку, де досвідчений Михайло Кисельов вдотик відправив «шкіряного» у сітку воріт, а невдовзі свої індивідуальні дії продемонстрував Олександр Нагорний та з гострого кута робив простріл, але забити м’яч йому допоміг суперник зрізавши «селект» у власні ворота. З нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з взяття воріт, Юрій Савчишин класно зіграв стовба, отримавши передачу він чітко прийняв м’яч, розвернувся та пробив вивівши гостей вперед 1:2. Після забитого «білі» почали тушити гру стараючись тримати м’яч під власним контролем, та не даючи опоненту гостро атакувати. Час швидко плинув і на двадцятій хвилині лідер гостей Юрій Савчишин продемонстрував свою індивідуальну майстерність та з гострого кута наніс блискавичний удар та від штанги «кулястий» опинився у сітці воріт, а на власний рахунок записав «дубль», але відразу після забитого він отримав вилучення від арбітра зустрічі, і гості були змушені догравати матч до кінця у меншості. Після такого подарунку господарі відразу кинули всі сили в атаку, проводячи велику кількість небезпечних моментів, один з яких на двадцять другій хвилині завершився взяттям воріт після неймовірного удару Андрія Вашкевича, від поперечини «кулястий» опинився у сітці воріт, а на табло рахунок став мінімальний 2:3. В кінцівці поєдинку господарі все таки зуміли врятувати матч завдяки старанням Сергія Ойовича. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию, а долю хто проходитиь у фінал визначить серія післяматчевих шестиметрових ударів. Футзальна «Феміда» у сьогоднішньому матчі посміхнулася футзалістам «Надії-2», адже їх голкіпер Сергій Подопригора зумів відбити два удара та вивів своїх одноклубників у фінал «Кубку АМФВ».

Кращі гравці : Андрій Вашкевич – Віталій Марчук