4: 6

Стоянович О. / Тучкевич А.

Перша півфінальна зустріч за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги» розпочалась досить жваво і на другій хвилині чудову нагоду вийти вперед мали господарі майданчику, але після удару Олександра Сєргеєва «шкіряний» провірив стійку на міцність, на що гості відповіли ударом зі штрафного у виконанні Василя Лойко, але м”яч просвистів у сантиметрах біля стійки воріт. Ну а на четвертій хвилині гості все ж таки свого добились стараннями Вадима Русяка, який після класної двохходівки завершив атаку взяттям воріт та на табло запалив 0:1. Але перевага «біло-чорних» тривала не довго, після розіграшу з центра майданчику господарі провели швидку атаку і після пострілу Юрія Габзалілова м”яч влучив у стійку воріт, але на фарт відскочий до його одноклубника Олександра Гудемчука, який без проблем забив у пусті та встановив рівновагу у поєдинку. В середині першої половини на майданчику не було видно переваги однієї чи іншої команди, але гарматний постріл досвідченого Василя Лойко достиг своєї мети і гості знову повели у рахунку. Після пропущеного, господарів ніби підмінили і вони повністю контролювали хід поєдинку за що були нагороджені швидким «дублем» у виконанні Олександра Сєргеєва, який зумів вивести вперше у зустрічі свою команду вперед. Час швидко плинув і в кінцівці тайму мінімальна перевага господарів просто розтанула на очах: спочатку на дванадцятій хвилині «тяжка артилерія» гостей Вадим Русяк зіграв просто відмінно по футзальному, прийняв, розвернувся і з десяти метрів завдав влучного удару у лівий кут воріт не залишивши жодного шансу для голкіпера, а на власний рахунок записав «дубль», а на останній хвилині тайму арбітр зустрічі призначив шестиметровий удар, який виконав Василь Лойко та вивів гостей вперед. За мінімальної переваги «біло-чорних» колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, вже у старті тайму забивають гості стараннями Максима Якимова, який змусив помилитись свого опонента та завдав невідпорного удару та збільшив перевагу своєї команди до двох м”ячів. Ну а в середині тайму Василь Лойко забиває просто шедевральний гол, відібравши м”яч у центрі майданчику він не задумуючись наніс свій пушечний удар та змінив рахунок на табло 3:6, а у власний актив записав «хет-трик». Після забитого маючи гандикап у три м”ячі гості ніби віддали ініціативу супернику вичікуючи свого шансу на швидку контр-атаку, а господарі осівши на ворота свого опонента шукали свого щастя для взяття воріт і на двадцятій хвилині Сергій Бирук продемонстрував свою індивідуальну майстерність та віддав класний простріл на дальню де Олександр Шитов без проблем зменшує рахунок у зустрічі. Після забитого «помаранчеві» надалі гнули свою лінію, але «селект» вперто не хотів перетинати лінію воріт. Наприкінці матчу чудову нагоду скоротити рахунок мав Олександр Сєргеєв, він зробив все вірно прийнявши м”яч у карному майданчику суперника розстрілював ворота, але Тарас Яковлєв продемонстрував неймовірний сейв залишивши свої ворота у недоторканості. Фінальний свисток зафіксував бойову перемогу гостей у два м”ячі, а господарі з нетерпінням чекають реваншу у матчі-відповіді.

Кращі гравці: Олександр Шитов – Василь Лойко