8: 7

Стоянович О. / Тучкевич А.

Перша півфінальна зустріч за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги» розпочалась з великого сумбуру у виконанні обох колективів, багато браку у передачах та лише дальні невлучні постріли. До середини першої половини зустрічі команди, як то кажуть «розігрались» і далі почався повний триллер у матчі. На шостій хвилині після чудової двохходівки на дальній стійці передачу замкнув Олександр Кривина та вивів господарів вперед, але їхня перевага тривала недовго, після розіграшу з центра майданчика молоді футзалісти провели свою швидку атаку в якій відзначився Дмитро Бокій гості встановили рівновагу у поєдинку. Через хвилину Юрій Кулюк продемонстрував як потрібно грати до останнього та після його удару господарі знову повели у рахунку. Надалі на майданчику точилась рівна боротьба, але на дев”ятій хвилині арбітри зустрічі призначили шестиметровий удар для гостей, який наважився пробити Дмитро Чоботан, після його удару «кулястий» провірив на міцність дві стійки воріт та на фарт відскочив до Дмитра Демчука, який без проблем записав своє ім”я у протокол матчу та запалив на табло 2:2. На тій же хвилині господарі здобули право на штрафний удар, після його пробиття м”яч влучив у стійку воріт та відскочив до Сергія Кулюка, який знову виводить свою команду вперед. За мінімальної переваги господарів колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, де у старті тайму відчайдушну гру до останнього продемонстрував Іван Богуслав, який тричі пробивав по воротах, але все ж таки зумів заштовхати «селект» у сітку воріт та збільшити перевагу своєї команди до двох м”ячів. На досягнутому гості не зупинились та надалі гнули свою лінію і через хвилину це дало свої плоди коли Юрій Кулюк оформив свій «дубль» та змінив рахунок на табло 5:2. В наступній атаці гості зуміли швидко скоротити рахунок стараннями молодого та перспективного Романа Ковалюка, а невдовзі арбітри призначають другий шестиметровий у ворота господарів і Роман Ковалюк забиває свій «дубль» скорочуючи рахунок до мінімуму. Повіривши в свій успіх гості надалі штурмували ворота суперника і на двадцять третій хвилині Дмитро Бокій забиває свій «дубль» та встановлює паритет у зустрічі, а за хвилину вперше у зустрічі гості виходять вперед завдяки голу Романа Ковалюка, який оформляє «хет-трик» у поєдинку. Час швидко плинув та пішла остання хвилина першої півфінальної зустрічі де енергійний Роман Ковалюк за тридцять сім секунд до кінця матчу оформляє «покер» та збільшує перевагу своєї команди до двох м”ячів, і здавалось що у зустрічі все зрозуміло про переможця матчу, але з цим не були згідні господарі матчу, які створили неймовірний «камбек» зумівши не просто звести нічийний рахунок, а взагалі вирвати перемогу: спочатку швидкий «дубль» а у матчі «хет-трик» забиває Олександр Кривина, а переможний гол забив Юрій Кулюк, який також має у свому активі «хет-трик». Відчайдушна мінімальна вольова перемога господарів, а гості з нетерпінням чекають реваншу у матчі-відповіді.

Кращі гравці: Юрій Кулюк – Роман Ковалюк