Півфінал І матч BOX №3

Cake Cup, Центральний майданчик
2: 4

Стоянович О./Тучкевич А.

Перша півфінальна зустріч розпочалась з швидкого взяття воріт де зумів відзначитись Олександр Бубало, який виводить гостей вперед та на крок приближає їх до завітного фіналу. На майданчику було видно боротьбу на кожному клаптику поля і в результаті чого багато помилок та лише дальні постріли у виконанні обох команд. На четвертій хвилині чудову нагоду зрівняти рахунок мав Роман Драницький, але після його дальнього удару «шкіряний» провірив поперечку воріт на міцність. Час швидко плинув, а на табло так і палав один забитий м”яч гостей, але на дев”ятій хвилині Павло Матвійчук елегантно перекинув голкіпера та збільшив перевагу своєї команди до двох м”ячів, а за мить його одноклубник та тезка Павло Шатковський запалює на табло 0:3. Маючи гандикап у три м”ячі гості ніби віддали ініціативу супернику чекаючи свого шансу на швидку контр-атаку, але під завісу тайму стараннями досвідченого Сергія Романюка господарі зуміли відквитати один м”яч. З перевагою гостей у два м”ячі колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, багато боротьби та лише дальні удари ну і звичайно швидкий гол у виконанні Павла Матвійчука, який збільшує перевагу своєї команди до трьох м”ячів, а на власний рахунок записує «дубль». Після пропущеного господарі кинули всі свої сили в атаку та провели безліч небезпечних атак, але «селект» вперто не хотів перетинати лінію воріт. Господарі щодуху прагнули скоротити рахунок, але підопічні Олександра Терещука вміло тримали оборонні редути аж до двадцять четвертої хвилини на якій Богдан Рабський забивши свій м”яч зумів скоротити відставання у рахунку. Всі подальші старання «пекарів» були марними, а фінальний свисток сповістив про бойову перемогу «християн», які стали на крок ближче до фіналу, а господарі з нетерпінням чекають реваншу у матчі-відповіді.

Кращі гравці: Сергій Романюк – Павло Матвійчук