Півфінал І матч BOX №2

Cake Cup, Центральний майданчик
1: 11

Стоянович О./Журибіда В.

Досить активно розминались обидві команди перед початком гри, що налаштовувало глядачів на серйозну гру. Та уже початок матчу показав, що серйозної конкуренції друголіговий «Луцьктепло» протиставити першоліговому ФК «Мар’янівка» не зможе. Не встигла секундна стрілка кровний повний оберт, як на табло уже горів рахунок 2:0 на користь футзалістів Сергія Магери. На 17 та 45 секундах після початку матчу Владислав Ващук уже встиг записати дубль на свій рахунок. Як згодом з’ясувалось, це був лише початок повного фіаско «Луцьктепла» у першому півфінальному матчі «Cake Cup». Голи на різні смаки за «Мар’янівку» ще у першому таймі до свого активу записали Дмитро Баб’юк – 2 хв та 7 хв, Олександр Олімпіюк – 3 хв та Василь Грель – 6 хв. Футзалісти з Мар'янівки цього вечора дозволяли собі комбінувати навіть у карному майданчику суперника, де за 1 хв 9 секунд до завершення тайму захист суперника вчергове помиляється, зігравши рукою, за що арбітри справедливо призначають 6-метровий удар. Для пробиття пенальті до м'яча впевнено підходить Олег Яцюк, але у цьому епізоді ще більш впевнено грає воротар «Луцьктепла», котрий парирує удар нападника.

По перерві гра обох команд практично не змінилась. Навіть кількість голів арбітри зарахували рівно стільки, скільки й у першому. Відмінність лише у тому, що на голи Владислава Ващука, Олександра Олімпіюка та тричі Дмитра Баб’юка команда з Луцька відповіла голом Богдана Мосійчука. І незважаючи на те, що ФК «Мар'янівка» у цьому матчі втратила ще добру п’ятірку відзначатись, до наступної гри їх наставник може почуватись спокійно. Адже перемога з рахунком 11:1 практично гарантує путівку до фіналу.

Кращі гравці: Богдан Мосійчук - Дмитро Баб’юк