Півфінал І матч BOX №1

Cake Cup, Центральний майданчик
3: 9

Котельчук І./ Журибіда В.

До першої гри «Cake Cup» обидві команди підготувались дещо зверхньо. Дві заміни на лаві запасних у «Куража» та жодної у «Колоса». Тож темп гри з самого початку бажав бути кращим. Затяжні неквапливі розіграші на своїй половині майданчика з боку обох суперників не створювали небезпеки біля чужих воріт. По справжньому перший потужний удар по воротах опонента завдали ківер чани лише на 5 хв. А суперліговий «Кураж» прокинувся аж після пропущеного голу на 11 хв від Павла Шмиги. Щоправда сприяв цьому, мабуть, і взятий на 12 хв тайм-аут від ківерчан, які після забитого голу вирішили дещо перепочити. Але такий перепочинок явно пішов на користь супернику. 12 хв та 13 хв за «Куражем», де відзначились Олександр Повідзьон, Андрій Чабан та двічі Богдан Гладун. Немов повіривши у перемогу, «Кураж» атакує п’ятьма гравцями, залишивши власні ворота пустими. Саме цим і користається Олексій Стоянович, котрий дещо скорочує рахунок у матчі. І на перерву команди йдуть за рахунку 4:2 на користь «Куража».

Втома ківерчан у грі без замін далась і у другому таймі. Найбільш активним у команді цього вечора був ветеран і капітан Юрій Ващук. Та навіть його досвід та старання не завадили «Куражу» у другому таймі відзначитись ще п’ятьма голами. Двічі на 16 хв та 19 хв ківерчан засмучував Богдан Гладун. А поміж цим гол на 18 хв на рахунку Андрія Чабана. До честі ківерчан команда боролась до завершення гри. На 22 хв Дмитро Гапонюк навіть дещо скорочує рахунок. Та кінцівка все ж за «Куражом». За 36 та 18 секунд до фінального свистка – двічі відзначається Олександр Повідзьон. Вагома заявка на перемогу у двобої після першого матчу від «Куража» і примарні шанси для «Колоса» після поразки 3:9.

Кращі гравці: Юрій Ващук - Богдан Гладун