Півфінал І матч BOX №1

Cake Cup, Центральний майданчик
2: 0

Гоза Р./Журибіда В.

Мабуть, тим і цікавий волинський футзал, що у будь-який момент нібито передбачуваний кінцевий результат стає сюрпризом не лише для глядачів, а й для самих футзалістів. Саме так трапилось у сьогоднішньому двобої ½ фіналу «Cake Cup» між «Мідасом» та «Динамо». На перший погляд фавориту матчу динамівцям нічого не загрожує без ускладнень здолати свого опонента. Контроль над м’ячем, системні атаки та небезпечні постріли по воротах суперника згодом мали би матеріалізуватись у гол. Та не так сталось, як гадалось. Чи то правильні дії у захисті, чи надійні дії стражу воріт поступово додавали впевненості саме «Мідасу». А перший дзвінок біля воріт «Динамо» пролунав на 7 хв першого тайму. Одна з нечисленних контратак завершилась ударом по воротах, і лише зусиллями захисника м’яч, який летів уже у пусті ворота, було переправлено на кутовий. Десята хвилина уже могла стати успішною для динамівців, які отримали право на пробиття штрафного поблизу карного майданчика. Та навіть коротка нарада, яку динамівці провели завдяки взятому тайм-ауту, не допомогла їм змінити рахунок у матчі на свою користь. Тож на перерву команди йдуть за нічийного нульового рахунку.

Щойно розпочався другий тайм, як «Динамо» отримало чергове попередження, що до будь-якого суперника треба відноситись серйозно. А свідченням того став швидкий гол на 16 хв у виконанні Юрія Гнатюка. З цього моменту динамівці почали ще більше нервувати та помилятись, незважаючи на територіальну перевагу. Одна з таких серйозних помилок призвела до вилучення Богдана Понагайби, який отримав друге попередження у матчі. Практично через декілька секунд після вилучення на 28 хв «Мідас» вдало реалізовує чисельну більшість на футзальному майданчику, довівши рахунок у матчі до 2:0 на свою користь – відзначився Олександр Грицюк. А штурм «Динамо» на останніх хвилинах матчу «Мідасу» вдалось витримати. Тож перемога «Мідаса» у два м’ячі зберігає хорошу інтригу у матчі-відповіді. Про це свідчить і той факт, що декілька гравців основи динамівців за різних обставин на перший матч не були заявлені.

Кращі гравці:  Олександр Грицюк - Ігор Заболотний