6: 5

Глухенька Л./Кузнєцов Д.

Після цікавого першого півфінального матчу здалося, що це був недільний ранок, а продовження суботи – настільки стрімко обидві команди розпочали цей поєдинок. Уже у перші дві хвилини суперники обмінялися голами – спочатку одну із атак «Татрафану» перетворив у гол Сергій Бирук, а вже невдовзі за «Вадрус» відзначився Олег Демчук, розстрілявши порожні ворота після комбінації свого колективу – 1:1. Веселий «баш на баш» у виконанні команд продовжувався – якщо Олександру Шитову не вдалося реалізувати розіграш штрафного удару, то Василь Лойко добряче приклався по м’ячу майже з центра майданчика, а у голкіпера не було можливості зреагувати на потужний постріл – 2:1! До завершення тайму перестрілка та обмін моментами від команд продовжувалися, а незадовго до перерви Сергій Бирук оформив «дубль» у грі – 2:2. Здавалося, що з таким рахунком суперники і підуть відпочивати, однак проти такого розвитку подій був Василь Лойко, який за секунду до свистка на перерву таки встиг більярдно точним пострілом вразити ворота «Татрафану» – 3:2!

Уже на першій хвилині другого тайму «четвірка» «Вадруса» знову приємно здивував глядачів на трибунах – цього разу знову дальнім гарматним вистрілом, знову майже з центра майданчика – 4:2! А на 16-й хвилині здалося, що доля матчу вирішена – Вадим Іванюк, в якого протягом гри було чимало гольових нагод, нарешті реалізував вихід один на один з воротарем – 5:2. Утім, «чорно-помаранчеві» й не думали здаватися: спочатку Олександр Сєргєєв реалізував комбінацію своєї команди, а потім Олександр Шитов точно пробив після розіграшу кутового – 5:4. Аби заспокоїти партнерів, на майданчик знову вийшов Лойко – і одразу ж забив ще один красень-гол прямим штрафним ударом з дуже гострого кута – 6:4! Не минуло й хвилини, як Олександр Гудемчук знову скоротив відставання «Татрафану» до мінімального – 6:5. Утім, до завершення зустрічі гравцям віце-чемпіонів «регулярки» вдалося спокійно втримати переможний результат. Лише на останній хвилині гри градус напруги на майданчику підскочив, а по гравцю з кожної команди заробили вилучення, однак на підсумковий рахунок гри це не вплинуло – команда «Вадрус» справедливо крокує до фіналу плей-офф П’ятої ліги.

Найкращі у матчі: Василь Лойко – Сергій Бирук