3: 3

Глухенька Л./Кузнєцов Д.

Перша частина хорівського протистояння хоч і дала «синьо-білим» мінімальну перевагу, однак залишила приблизно рівні шанси на вихід у фінал обом колективам. Такий розклад не зовсім влаштовував «Хорів», гравці якого з перших хвилин активно кинулися відкривати рахунок у матчі-відповіді – Ігоря Пунду після ударів Романа Москалика та Ігоря Кушецького виручав каркас воріт. У середині тайму гравці «Надії» вирівняли гру – і ось уже Андрій Паршиков та Віктор Чудля серйозно загрожували воротам Миколи Плетеницького. Рахунок у матчі відкрився після грубої помилки «зелених» біля власної рамки – Назарій Данів такого не пробачив, вразивши порожні ворота – 1:0. А вже невдовзі градус напруги у поєдинку довелося стримувати арбітрам – за грубе порушення проти Андрія Паршикова червону картку отримав сам автор першого гола, однак і постраждалий встиг полаяти суддів, тому також достроково завершив поєдинок. Дві хвилини гри «чотири на чотири» виявилися безгольовими, а от як тільки склади команд оптимізувалися, «Хорів» відзначився вдруге – Роман Москалик реалізував розіграш кутового – 2:0! «Надія» вдалася до улюбленої гри у п’ять польових, однак «Хорів» здивував суперників чудовим високим пресингом, не даючи їм як слід виходити на реалізацію своєї більшості. Утім, усі моменти, які виникали після такого пресингу, «синьо-білим» реалізувати не вдалося, а наприкінці першого тайму Віктор Чудля відіграв один гол для «Надії» – 2:1.

Грати стало цікавіше, коли на початку другого тайму «Надія» забила вдруге зусиллями Юрія Хавера – 2:2. Тут вже про збереження результату довелося подумати гравцяв «Хорова», які й самі почали контролювати м’яч п’ятьма польовими. Мандраж у їх діях відчувався і це часто призводило до гольових моментів біля воріт Плетеницького. До певного часу голкіпер виручав «синьо-білих», однак незадовго до кінця гри про себе нагадала гольова майстерність Володимира Бобилєва, який немов нізвідки знайшов шанс проткнути м’яч у ворота опонентів – 2:3! Запахло серією пенальті, а за запасом упевненості здавалося, що швидше «Надія» на досвіді дотисне суперників та вирве путівку до фіналу. Утім, після вчасного тайм-аута «Хорів» таки домігся свого – Ігор Кушецький чудовим ударом у самісіньку «дев’ятку» знову зрівняв рахунок – 3:3! Такий розклад влаштовував «синьо-білих» за сумою двох матчів, а сама команда зуміла відбити усі спроби останнього штурму від добре знайомих суперників та все ж пройшла до фіналу плей-офф Суперліги Волині з футзалу!

Найкращі у матчі: Ігор Кушецький – Володимир Бобилєв