1: 2

Глухенька Л./Кузнєцов Д.

Розгромна перемога в першому матчі давала навіть попри дискваліфікацію Сергія Піддубного «Любарту» солідний запас упевненості у власних силах, ну а хлопцям з Нововолинська потрібно було боротися бодай за престиж у цьому матчі. Таке бажання гравців «ТТІ» підтвердив швидкий гол Юрія Кошелинського, який чітко реалізував свою нагоду на третій хвилині матчу – 0:1. Це змусило лучан не втрачати концентрацію в подальшому продовженні поєдинку. Після декількох нереалізованих моментів «Любарт» міг знову пропустити від Кошелинського, однак цього разу Юрій пробив повз ворота з вбивчої позиції. А на 10-й хвилині рахунок таки став рівним – чи то випадково, чи то задумано Сергій Степанюк елегантно п’ятою переправив у ворота простріл партнера, забивши один із найгарніших голів ігрового дня – 1:1!

На початку другого тайму гравці «Любарта» мали хороший шанс вийти уперед – Богдан Мізюк пробив у бокову стійку воріт «ТТІ», а Сергій Вишневський не зумів переграти воротаря на добиванні. А от далі лучани грамотно вичікували помилок суперників, граючи в першу чергу надійно на власній половині майданчика. Такий розклад не влаштовував «волинських гірників», і у середині тайму вони спробували вийти у п’ять польових. Вийшло не дуже – і після кількох помилок, які ледь не вивели «Любарт» уперед в матчі, цю затію гравці «ТТІ» облишили. Зате потужний і точний постріл з льоту вдався Михайлу Соколяну, який знову дав своїй команді перевагу та примарні шанси на подальшу боротьбу – 1:2. Ще за дві хвилини Андрію Янчуку довелося рятувати «Любарт» після удару Кошелинського. Утім, працювати доводилося і голкіперу «ТТІ» Герману Улянюку, якого серйозно тривожили своїми моментами Владислав Сизик та Сергій Степанюк. На останніх хвилинах гри гравці «ТТІ» намагалися забити бодай ще один гол, однак Юрій Кошелинський та Сергій Заяць свої нагоди змарнували, тож рахунок у матчі не змінився. Нововолинські хлопці таки завдали «Любарту» першої поразки у нинішньому чемпіонаті, однак до фіналу плей-офф Суперліги крокує саме луцький колектив!

Найкращі у матчі: Юрій Кошелинський – Сергій Заяць