22: 23

Глухенька Л./ Голоскоков Д.

Цього дня видовище було гарантоване, адже напередодні матч проходив «від ножа» і лише дискваліфікацій назбиралося по три в кожній команді, а нічийний рахунок 3:3 обіцяв додаткову інтригу. Так як розідка відбулася в попередній грі, то обидва колективи відразу почали атаки на зустрічних курсах. Щоправда гол створився лише, коли минула перша половина тайму: Віталій Колядич «зачепився» за дальню передачу, підтягнув до себе воротаря, і відправив «кулястого» до лівої штанги біля якої вже очікував Андрій Гузоватий. Хитку перевагу слід було якнайшвидше закріпити ще одним взяттям воріт, але «птахи» вважали такий сценарій нелогічним, і хоча й не надто створювали моменти, але принаймні змушували фолити «оламівців». Зрештою довести до «критичної маси» кількість порушень не вдалося, втім як і забити гол. Після перепочинку, практично в першій же атаці міг відзначитися гравець «Феніксу» Дмитро Пітальов – його вихід сам на сам з воротарем завершився перекидом через голкіпера, проте «селект» в сітку не потрапив. Реабілітувався Дмитро за декілька хвилин, коли замкнув комбінацію «два в один» - асистом відзначився Олег Вовчок. Відповісти «оламівці» змогли лише через п’ять хвилин «чистого» часу. По лівому флангу гарно пройшов Віталій Колядич, знайшов пасом Павла Ліщука, який точно пробив у ворота. Остання п’ятихвилинка обіцла бути гарячою: в будь-який момент все могло змінитися на будь-чию користь. Надактивний цього дня Дмитро Пітальов знову відзначився: «заробив» на собі пенальті, і сам потужним ударом виконав вирок. На табло засвітився рахунок 2:2, до речі, і кількість фолів співпадала з цими показниками. Олег Вовчок на останній хвилині міг вирішити долю матчу, але м’яча з ноги самим кінчиком залки «зняв» Андрій Гузоватий. Зрештою те, що мало статися, сталося: дві рівні команди завершили нічиєю і лише серія пенальті мала вирішити долю путівки у фінал. Міцнішими нерви виявилися у «феніксів» і саме вони продовжили шлях у плей-офф.

Кращі гравці: Андрій Гузоватий – Дмитро Пітальов