4: 3

Глухенька Л./Голоскоков Д.

Невеликий гандикап у два м’ячі був для «Бусмаркету» радше невеличким психологічним бонусом, адже для футзалу така перевага, як кажуть «ні про що». Перший тайм проходив в основному під акомпанемент голосних підказок тренера «бусівців» Руслана Корпоша. Щоправда великого зиску з цього не було, ба! і п’ять фолів червоно-білі зуміли «заробити» за сім ігрових хвилин. Цей пасив дещо охолодив гарячі голови і саме холоднокровне відправлення м’яча в дальній кут від Андрія Каварського лише дивом не відкрило рахунок – «кулястий» потрапив у стійку. «Не забиваєш ти…» - ця істина спрацювала миттєво і Сергій Цимбалюк реалізував пенальті. Довго радіти демидівям не довелося – Іван Корчук відновив паритет. Саме за нічийного рахунку в матчі (але не в серії) колективи пішли на перепочинок. Перша четвірка «Бусмаркету» не змогла створити щось суттєве на перших хвилинах, а ось у другій зміні Віталій Палюх досить непогано розібрався у ситуації і відправив м’яча у сітку. Відповів голом з гри Сергій Цимбалюк, але вже не Валентинович, а Борисович (дев’ятий і десітий номери у демидівців майже повні тезки). Останню п’ятихвилинку «Стир» грав з відчайдушністю приречених – втрачати не було чого і «синьо-чорні» йшли вперед великими силами і хоча і оголювали тили, проте і гол вдався: Сергій Борисович продовжив забивати, вдало підставивши «клюшку» на п’ятачку воріт суперника. Інтрига могла б продовжитися, якби не дальній постріл невтомного Віталія Палюха - м’яч прошмигнув під воротарем демидівців. Остаточно вбив надії «Стиру» своїм голом Володимир Крупнік – за рахунку 4:3 на користь «Бусмаркету» на табло відлічувалися останні півтори хвилини матчу. За цей невеличкий проміжок часу нічого не змінилося і «Бусмаркет» впевнено покрокував у фінал.

Кращі гравці: Віталій Палюх – Сергій Цимбалюк