1: 2

Крачунова А./Голоскоков Д.

Рахунок 5:1 попереднього матчу дозволяв «камазівцям» оптимістично дивитися у майбутній турнірний шлях, а гол який забив на перших хвилинах Руслан Дорощук взагалі забарвлював у веселкові кольори подальшу ігрову долю колективу Олега Юрчука. «Трейдери» як могли відповідали, і декілька потужних ударів здалеку перевірили пильність голкіпера «червоно-чорних», проте у діях «торговців» явно не вистачало куражу – здавалося, що вони самі не вірять у можливість відіграти різницю у серії. Мабуть найкращу нагоду для взяття воріт мав Сергій Трофімчук, коли намагався підставити ногу під простріл з кутового, але дотягнутися до м’яча не зміг. Зрештою перша половина матчу так і закінчилася, і за мінімальної переваги «камазівців» команди пішли на відпочинок. Сергій Трофімчук за активність в першому таймі був винагороджений на перших секундах другого тайму – він виявився спритнішим біля воріт суперника. Відчуття того, що втрачати нічого давало легкість діям «трейдерів», навіть штатний воротар «біло-червоних» підключався до атак партнерів, та й надалі «торговці» використовували перевагу більшості за рахунок польового. Завдяки грі з п’ятим в «Трейдерс» міг записати собі в актив декілька небезпечних ударів, але і в пасиві було декілька м’ячів, що прокотилися повз їх ворота, але впритул до штанги. Зрештою остаточний баланс підбив своїм голом Едуард Войтюк – 2:1 на користь ФК «Трейдерс», проте загальне сальдо було однозначно за «камазівцями» - надто великий запас було створено напередодні. Отже у фіналі опинився «Камаз-Агро».

Кращі гравці: Олег Юрчук – Сергій Трофімчук