Фінал І матч BOX №3

Cake Cup, Майданчик ПАРКЕТ
5: 2

Корпош М./Журибіда В.

У регулярному чемпіонаті Волині з футзалу сезону 2020/2021 рр серед третьолігових команд дані клуби зустрічались ще у далекому першому турі. У цей день мінімальна перемога 1:0 була на боці ХФК «Фіміам-2». Та, мабуть, знали обидві команди слабкі та сильні сторони свого опонента і форсувати події на майданчику не поспішали. Невисокі швидкості та неквапливі розіграші гостроти біля чужих воріт не додавали.  Поступово «Дежа» почувається трішки впевненіше. І практично перший удар на 3 хв по воротах «Фіміама» для «Дежі» стає результативним. Рахунок у матчі відкриває Назар Стасюк. З цього моменту команди починають грати більш відкрито. І за такої гри успіх знову на стороні футзалістів «Дежі». 7 хв засвічує на табло рахунок 2:0 – відзначається Юрій Гогой. До закінчення першого тайму залишається трішки більше чотирьох хвилин. Чи то для перепочинку, чи для внесення певних коректив у гру своїх підопічних Олександр Терещук бере тайм-аут. І, як згодом виявилося, такий тактичний хід приносить свої плоди для «Фіміама-2». На 11 хв рахунок у матчі скорочує Павло Матвіюк. А за 22 секунди до завершення першого тайму відновити перевагу у два м’ячі марнують нападники з «Дежі», котрі не матеріалізовують у забитий м’яч вихід один на один з воротарем «Фіміама».

З початку другого тайму «Дежа» отримує право на пробиття небезпечного штрафного, який завершується гарматним пострілом у поперечину, після чого «Фіміам-2» миттєво організовує свою атаку і зрівнює рахунок у матчі – гол на рахунку Андрія Гаврука. Згодом на 17 хв «Дежа» знову попереду. Влучний удар Івана Харченка зриває оплески від партнерів по команді. Кінцівка матчу показала, що футзалісти «Дежі» цього вечора були сильнішими. Підтвердженням цього став дубль Івана Харченка на 20 хв та гол Андрія Карабіна на 24 хв, який і встановив остаточний рахунок 5:2 на користь «Дежі». Непогана заявка на отримання призу «Cake Cup» від «Дежі», та не все втрачено для «Фіміаму-2».

Кращі гравці: Іван Харченко - Андрій Гаврук