1: 6

Крачунова А./Кунаков О.

«Атлетік» забезпечив собі після першого поєдинку нібито непоганий запас міцності в 2 голи. Але втрата через дискваліфікацію героя попередньої зустрічі Олега Шахраюка та відсутність у складі забивного Тимофія Денисюка ставили під сумнів спроможність колективу з Олики втримати цю перевагу. Розлючений поразкою «Респект» розпочав очікувано потужно. Височенні швидкості, напор та пристрасть помножені на високий клас виконавців дали свої плоди. Вже на 5-й хвилині Ігор Савич ударом в дотик під поперечку відкриває рахунок у зустрічі. Минає лише хвилина і Богдан Зінгель завершує класну комбінацію і зрівнює загальний рахунок у протистоянні. Не зважаючи на гострий дефіцит кадрів і граючи практично без замін стартова четвірка «Атлетіка» вперто і відчайдушно захищалася, але під кінець першого тайму під постійним пресом атак суперника номінальні господарі вже добряче вимоталися і почали не встигати за підопічними. До завершення першої половини гості встигли відзначитися ще тричі. Спочатку Михайло Запорожець вдало зіграв на добиванні, потім класну швидку комбінацію завершив Олександр Миронюк і нарешті Богдан Лопоха ударом в дотик довів перевагу «Респекта» у рахунку до розгромної. Навіть гол Дмитра Кутецького зі штрафного на останніх секундах тайму не зіпсував лучанам настрою.

По перерві «поважні» стали потрохи скидати оберти, але втомлені гравці «Атлетіка» хоч і створили пару непоганих моментів вже не мали сил завершити їх влучними ударами. Під завісу зустрічі Михайло Запорожець потужним пострілом зі штрафного встановив остаточний рахунок 6:1 на користь своєї команди.

Отож, «Респект» бере переконливий реванш і за сумою двох матчів стає Абсолютним чемпіоном у Вищій лізі сезону 2020/21.

Кращі гравці: Дмитро Кутецький – Олександр Миронюк