Фінал ІІ матч BOX №2

Cake Cup, Майданчик ПАРКЕТ
3: 5

Журибіда В./Голоскоков Д.

Перший матч між цими командами завершився на користь «Духче» з рахунком 3:2, а лише один м’яч міг вважатися хіба що невеличкою психологічною перевагою «чорно-білих». За відсутністю штатного голкіпера місце в рамці зайняв Євген Поліщук, який досить вдало за кожної нагоди долучався до атак своїх компаньйонів. Наполегливість швидких атак «Духче» була винагороджена – голом відзначився Назар Лич. Взагалі боратинці виглядали яскравіше, жвавіше атакували, грамотно розігрували «зайвого», а тому гол Костянтина Добровольського став підсумком загальних зусиль команди. Отримавши сумарну перевагу в три м’ячі за два матчі заграли ще сміливіше і ледве не були покарані: вихід віч-на-віч довелося зустрічати тому ж таки Костянтину Добровольському, який за допомогою «хрестика» (технічного прийому з арсеналу футзальних воротарів) ліквідував загрозу для порожніх воріт. Після цього епізоду домінування «Духче» стало тотальним, і дубль Назара Лича змусив беззміного тренера «картатих» Сергія Магеру також вдатися до гри з «п’ятим» і також результативно: відзначився Василь Грель. Щоправда наступний розіграш «зайвого» призвів до помилки і за декілька секунд до перерви Вадим Мойсеєв відновив відрив «Духче». В другому таймі горохівчани продовжили використовувати останній аргумент – гру з «п’ятим», хоча Василь Грель при виконанні дублю радше використав індивідуальну швидкість та техніку, аніж комбінаційний розіграш. В свою чергу не обійшлися без помилок при грі з п’ятим і боратинці – це дозволило оформити хет-трик Василю Грелю. Дзеркально хет-триком відповів і Назар Лич, також за рахунок помилки «хорватів» під час гри в «більшості». Гольова злива зрештою припинилася за п’ть хвилин до кінця матчу і навіть можливість за бити з «даблу» не дозволила «Мар’янівці» ще раз відсвяткувати взяття воріт.

Кращі гравці: Василь Грель – Назар Лич