4: 2

Корпош М./Голоскоков Д.

Перший матч за Абсолютну першість завершився з рахунком 4:2 на користь «взуттєвиків», тому підопічним Олександра Антонюка не залишалося нічого іншого, як спробувати щастя в активних атакуючих діях. Проте першим відкрити рахунок вдалося «Вадрусу» - шикарним дальнім, потужним ударом в «дев’ять» відзначився Василь Лойко. Слід відзначити, що юні гравці «Волині» демонстрували справжній футзал, розігруючи комбінації характерні саме для цього виду спорту. Саме під час таких «мережив» вдалося відзначитися голом «хрестоносцю» Роману Ковалюку. Щоправда саме помилка юнаків тактичного плану призвела до взяття воріт: поперечний пас через увесь майданчик перехопив Максим Якимов і прошив дальній кут воріт «волинян». До перерви створити ще щось не вдалося, а тому після тренерських настанов юна «Волинь» вийшла на другий тайм зарядженою і вже перший розіграш кутового виявився вдалим: дубль виконав Роман Ковалюк. Декілька чудових атак юнаків не завершилися голом лише тому, що все ж таки відчувалося – техніка у хлопців в першу чергу футбольна і не «заточена» під швидкі удари з носка. Саме цих, можливо, десятих долей секунди вистачало гравцям «Вадрусу» для того, щоб перекрити «постріли»  «волинян». Розіграш небезпечного карного «взуттєвики» провели як «по нотах» і дубль на свій рахунок записав Василь Лойко. За п’ять хвилин до кінця «Волинь» виклала останній козир – гру з п’ятим, але гол Вадима Іванюка перекреслив надії на камбек. Щоправда підопічні Олександра Антонюка продовжили розігрувати «зайвого» і Денис Шворак зумів завершити голом зусилля колективу. Щоправда часу все одно лишалося катастрофічно мало та й ні нічия, ні навіть перемога в один м’яч не дозволяла юнакам з «Волині» розраховувати на позитивний результат. Матч завершився перемогою «Вадрусу» і в грі, і в підсумковому рахунку двух зустрічей. Дебютанат чемпіонату з першої спроби здобув головний титул П’ятої ліги.

Кращі гравці: Василь Лойко – Роман Ковалюк