Фінал

Кубок Прогресу, Майданчик ПАРКЕТ
4: 2

Корпош М./Журибіда В.

Суто рівненське дербі побачили глядачі у фіналі Кубка Прогресу волинського футзалу. На розгорнуті широкі атаки «Атлетіка» з самого початку матчу «Стир» відповідав незначними контратаками через центр. Не завжди доведені до завершальних ударів атаки були зумовлені браком техніки гравців обох команд. Та територіальна перевага «Атлетіка» з кожною хвилиною матчу переглядалась все більше і більше. Загалом контроль над м’ячем від футзалістів з Млинівського району і створив перший небезпечний момент на 6 хв саме біля їх воріт. А сталось це завдяки необачній зайвій передачі гравцями захисту своєму воротарю. Тож вільний удар у виконанні «Стиря» з шести метрів, і м’яч затріпотів у сітці воріт суперника. Та пильність арбітрів та воротаря «Атлетіка», який зумисно уник контакту з м’ячем, не дозволили зафіксувати взяття воріт, що повністю відповідало Правилам гри. 7 хв та 8 хв уже могли стати щасливими для «Атлетіка», але м’яч поки що вперто оминав ворота демидівців. Що не можна сказати про кінець 9 хв, де після чергового натиску «Атлетіка» воротар суперника капітулював після удару Дмитра Соколова. Щоправда радість млинівчан була недовгою. Уже через 14 секунд Вадим Сімухов зрівнює рахунок у матчі. Результативною у першому таймі виявилась і остання хвилина. За сорок три секунди до завершення Олександр Томич знову виводить «Атлетік» уперед. Та щоб зрівняти рахунок вдруге «Стирю» знадобилось ще меншу, ніж після першого пропущеного голу. За тридцять одну секунду до завершення тайму на табло горить нічия 2:2. Досить швидким голом Андрій Старушкевич відзначається і у другому таймі – сталось це на 15 хв. А на 18 хв Дмитро Галадей закріплює перевагу «Атлетіка» до двох м’ячів. І лише під завісу гри «Стир» створює по справжньому небезпечний момент біля чужих воріт, вивівши свого нападника один на один з воротарем, та останній виявився на висоті. Кінцівка матчу практично без небезпечних моментів. Тож Кубок Прогресу у руках «Атлетіка».

Кращі гравці: Дмитро Галадей - Вадим Сімухов