Фінал

Кубок АМФВ, Майданчик ПАРКЕТ
1: 2

Корпош М./Журибіда В.

Сьогоднішні фіналісти Кубка АМФВ добре знайомі один одному за перебігом боротьби у футзалі серед команд першої ліги. Їх двобій у регулярному чемпіонаті приніс результативну нічию 4:4. Очної зустрічі у турнірі плей-оф між цими командами не відбулось через поразку чемпіонів першої ліги у півфіналі «Вотрансу-2». І саме «Надія-2» стала абсолютним чемпіоном першолігових команд. Тож обидва номінанти сьогодні мали беззаперечне бажання вибороти ще й Кубок АМФВ. Не форсуючи подій у нападі з початку гри, обидві команди грають досить обережно у захисті. Контролювати м’яч більше намагається «Надія-2», «Дім Фасадів» хоч і атакує трішки авантюрно, та точні удари по воротах все ж завдають клопоту воротарю суперника, який у першому таймі грає бездоганно, залишивши свої ворота сухими, чого не вдається його візаві. На 8 хв «Надія» отримує право на пробиття штрафного метрів з дев’яти. І чи то невдало вишикувана стінка, чи сильний та влучний Владлена Лужина заставили воротаря лучан виймати м'яч із сітки власних воріт. Тож на перерву команди йдуть за мінімальної переваги хорівчан.

Щойно розпочався другий тайм, як на табло уже нічия – на 14 хв відзначається Антон Качина. Атакою на атаку продовжують грати команди у другому таймі. Свідченням цього є 17 хв, де спочатку ворота лучан рятує поперечина,  а після миттєвої атаки у відповідь м'яч уже потрапляє у штангу на дургій половині майданчика. Досить несподіваного та підступного удару з півзахисника на 19 хв завдає Ігор Кравчук, і м'яч, торкнувшись ноги воротаря суперника, опиняється у сітці, і попереду уже «Дім Фасадів». За 5 хв до завершення гри команда Віктора Ревка вдається до гри з п’ятьма польовими гравцями. Та справа до взяття воріт з боку обох команд так і не дійшла, незважаючи навіть на те, що «Дім Фасадів» неодноразово стріляв по пустих воротах суперника. Тож вольова перемога «фасадівців» хоч і з мінімальним рахунком приносить ще один трофей – Кубок АМФВ сезону 2020/2021 рр.

Кращі гравці: Владлен Лужин - Ігор Кравчук