1/8

Кубок Мрії, Перший майданчик
6: 7

Орлов В. / Журибіда В.

У кубковій битві аутсайдерів П’ятої ліги рівновага у рахунку зберігалася до останніх хвилин протистояння, що відбувалося під девізом: «Ніхто не хотів помирати». На кожен гол «Шігірюму» юнаки з ФК «Луцьк» відповідали своїм забитим м’ячем та навпаки.

Після продуктивного першого тайму, що результативно закінчився з рахунком 3:3, команди продовжили гольову гонку і виконали чергову шестигольову норму. За законами кубкового жанру розв’язка наступила у фінальній частині поєдинку, коли стався авто гол у ворота команди з Прилуцького. Ця подія залишила біло-чорних поза межами кубкової гонки, а майбутнє волинського футболу у вигляді ФК «Луцьк» спробує зіпсувати настрій учасникам чвертьфінальних перегонів, що відбудуться 11 лютого.