1 Тур

Літній Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
4: 2

Ярмольська Я./ Корпош Р.

Після тріумфу на Friends Futsal Fest 2021 гості зі Львова знову прибули на волинську землю. Зі стартових хвилин команди грали стандартно, проте із середини тайму «Галицька здоба» почала використовувати п’ятого польового. Однак до сирени на перерву рахунок на табло так і не змінився. Зі стартом другого тайму Назарій Стебельський зумів перехопити неточний пас суперника та поцілив у пусті ворота – 0:1. Але вже у наступній атаці Володимир Михалюньо зрівняв цифри на табло – 1:1. Розконцентрованість біля власних воріт лучан привела і до другого голу у виконанні Андрія Коваля – 2:1. Однак настриність фіолетових дала свої плоди – знову Назарій Стебельській зумів вибороти круглого у суперників та поцілити у ворота 2:2. Боротьба на майданчику загострилася, моменти виникали частіше у львів’ян, але і наші хлопці з заводу мали нагоду вийти уперед. Однак за 53 секунди до завершення пас граючого тренера Сергія Тригубця у гол перетворив Богдан Стефанків, а за секунду і Стегніцький Павло – 4:2. Прикра поразка лучан при непоганій грі.

Кращі гравці: Тригубець Сергій – Стебельський Назарій