1 Тур

Літній Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
2: 3

Ярмольська Я./ Корпош Р.

Гра розпочалася досить жваво – атакували любешівці, а забили рятівники. Вже у дебюті поєдинку Мирослав Лащук зумів пробити кращого голкіпера Першої ліги Сергія Куха – 1:0. За 4 секунди до перерви гравцям «Прип’яті» таки вдалося зрівняти рахунок у матчі – Олександр Крисько вдало прийняв шкіряного у карному майданчику та зумів пробити голкіпера – 1:1.

Зі стартом другого тайму ФК «Волинська приватна атошкола» одразу ж зуміла вийти уперед – непосидючий Дмитро Журавський точно пробив у нижній кут – 2:1. Однак командна робота гравців з Любешова завершилася голом Миколи Михалика – 2:2. На ейфорії гравці Івана Токарчука кинулися штурмували ворота «рятівників», а гол забили доволі «специфічно»: допоки гравці ФК «ВПА» просили штрафний, любешівці заволоділи м’ячем та Олександр Крисько буквально закотився із шкіряним у ворота 2:3. Весь час, що лишився, синьо-білі провели у потугах зрівняти рахунок, але «Прип’ять» доволі вдало перекривала усі атаки суперника. Вдалий старт для одних, та прикра поразка для інших.

Кращі гравці: Дмитро Журавський – Олександр Крисько