2 Тур

Літній Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
0: 0

Ярмольська Я./ Корпош Р.

До матчу другого туру команди підійшли із різним емоційним станом. «Фасадівці» розгромно програли «Любарту», а «Галицька здоба» не без проблем перемогла гравців із «Кромберг енд Шуберт». Проте стартові хвилини показали, що гравці Ігоря Кравчука зробили певні висновки після стартового поєдинку: вже у дебюті мали нагоду розпечатати ворота Назара Денчука, але точність підводила біло-синіх. Академічний футзал львів’ян також не давав результату, тому за дві хвилини до закінчення першого тайму львів’яни знову пішли із п’ятим польовим.

Другий тайм тривав у такому ж дусі: атакували і одні, і інші, але точність підводила усіх. Декілька змарнованих ударів із дальніх позицій по пустих воротах «Галицької здоби» був дзвіночком, але …

Незважаючи на велику кількість моментів бля обох воріт матч так і завершився 0:0, хоча Запорожець міг вивести «Дім Фасадів» вперед, якби влучив у ворота.

Кращі гравці: Станіслав Семенюк – Сергій Тригубець