2 Тур

Літній Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
1: 3

Ярмольська Я./ Корпош Р.

Другий тур продовжував дивувати глядачів «Арена спорт» - незважаючи на боротьбу на полі як тактичну так і силову, голкіпери діяли надійно, та і влучність у гравців відверто шкутильгала.

Зі стартом другого тайму нічого не змінилося, але на 13-й хвилині Назарій Стебельський зумів підкараулити м’яч на дальній стійці та переправив його у сітку – 1:0. Любешівці кинулися відіграватися, та невтомний Олександр Крисько таки зрівняв рахунок у матчі – 1:1. Настирність команди Іванна Токарчука буквально за хвилину дала плоди – Олег Шерейко вдало відкрився та буквально вколотив кулястого у ворота суперників – 1:2. А за 10 секунд до завершення матчу обрізка при атаці вилилася у черговий дубль Олександра Криська. 1:3 як підсумок помилок та невикористаних моментів для гравців Руслана Дороша.