3 Тур

Літній Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
1: 6

Ярмольська Я./ Корпош Р.

Останній матч суботи був інтригуючий – ФК «Любарт» беззаперечний фаворит, однак «Kroshu Lutsk» також не подарунок. Команда заводу все робить правильно: опирається на своїх працівників, поступово рухається вгору рейтинговими щаблями та ставить перед собою амбітні цілі. Як би ще збір на матч був, як говорять, у повній бойовій, то і могли б також вести матч із позиції сили, адже і «Любарт» дещо збавив оберти – третя гра на сьогодні як не як. Досвідчені гравці князів, «підсилені» молоддю взялися бомбардувати голкіпера фіолетових дальніми ударами. Лише на восьмій хвилині Владиславу Сизику вдалося пробити голкіпера суперників – 0:1.

Зі стартом другого тайму підопічним Руслана Дороша стало ще важче. Класна комбінація вдалася гравцям Любарта Дмитро Романюк після прихованого пасу Сергія Вишневського точно поцілив у нижній кут суперника – 0:2. За чотири хвилини до завершення крошівцям вдалася чудова контратака і Денис Карп’юк відквитав один м’яч. Проте практично з розводу Владислав Сизик зумів відновити гандикап у два м’ячі – 1:3, а за хвилину і оформити хет-трик 1:4. А під кінець матчу зумів відзначитися дублем і молодий вихованець кулбу Назар Цап – 1:6. До всього варто зауважити, що крошівцям не вистачало досвідченого Вікентія Голіщева…

Кращі гравці: Денис Карпюк – Дмитро Романюк