4 тур

Літній Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
5: 1

Ярмольська Я./ Корпош Р.

Другий ігровий день стартував одразу різко – МФК «Дім фасадів» із чотирма балами таки хотів зберегти шанси на медальний залік, а от підопічні Руслана Дороша прагнули набрати перші бали на Літньому Кубку. Безперервні атаки змінювали одна одну біля обох воріт, на майданчику панував відкритий футзал. На початковому етапі захист та голкіпери діяли надійно. Але на шостій хвлині секундним затишшям на ауті скористався Богдан Лопоха та зумів пробити точно – 0:1. Але за декілька атак Сергій Віхрук зумів відновити паритет 1:1. Однак настирні фасадівці не зупинялися і в черговій атаці після удару Богдана Затерихи м’яч відскочив до Романа Скулинця, котрий і переправив його вже у незахищені ворота – 1:2. На перерву команди пішли із різним настроєм.

Зі стартом другої половини гри знову більш гостро діяли таки біло-сині, свої плоди це принесло на 13-й хвилині коли Михайло Запорожець зумів збільшити гандикап своєї команди – 1:3. А за хвилину Владислав Скулинець збільшив перевагу своєї команди до 1:4. Під кінець матчу було помітно, що «Крошу» трохи втомилося і молоді спринтери МФК «Дім фасадів» тероризували своїми контратаками. У фіолетових було декілька нагод змінити рахунок на табло, але вдалося відзначитися лише Богдану Лопосі – 1:5.

Кращі гравці: Владислав Скулинець – Сергій Віхрук