4 тур

Літній Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
1: 3

Ярмольська Я./ Корпош Р.

У цьому матчі також була перевага фаворита, більше того рятівники знову не змогли зібрати боєздатний колектив, проте опір чинили. Трохи жорсткий стик був між голкіпером та гравцем «Здоби», а після відновлення гри львів’яни і зуміли відкрити рахунок у матчі зусиллями Андрія Коваля – 0:1. Надалі «рятівники» зуміли налаштуватися і до перерви відстояти мінімальний рахунок. У другому таймі гості зі Львова притисли ФК «ВП автошкола» до власних воріт та очікували на помилку. Не часті контратаки лучан також мали успіх, але фарт був не на їхньому боці: Олександр Якимчук влучив у дві штанги, а Андрій Мельник у площину воріт не потрапив. Натомість Андрій Коваль зумів оформити дубль точним ударом у нижній кут – 0:2. Синьо-білі зібралися та таки зуміли забити гол – точним був Андрій Мельник – 1:2. Проте мінімальне відставання тривало не довго: швидкий Богдан Стефанків відірвався від захисника та встановив остаточний рахунок на табло – 1:3.

Кращі гравці: Андрій Мельник – Андрій Коваль