5 тур

Літній Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
4: 2

Ярмольська Я./ Корпош Р.

Матч, котрий крім престижу, нічого не вирішував розпочався досить жваво. Гравці Вищої ліги одразу ж спробували нав’язати гру з позиції сили, і це їм вдалося. Вже на третій хвилині Олександр Якимчук зумів точно пробити у нижній кут воріт – 1:0. Абсолютні чемпіони Другої ліги довго у «боргу» не лишалися – Назарій Стебельський зумів відновити паритет – 1:1. Однак згодом Богдану Венському вдався чудовий удар – по цікавій траекторії шкіряний потрапив прямісінько у дев’ятку воріт суперника – 2:1.  На останніх секундах Богдан Венський чудовим дриблінгом вирвався на побачення із голкіпером, але у ворота не влучив. Натоміть зрізав м’яч у власні ворота – 2:2. Однак партнери не хотіли іти на перерву без голу – тому Олександр Якимчук зумів таки забезпечити гандикап у один м’яч – 3:2. Спроба гравів Руслана Дороша врятувати гру з п’ятим польовим завершилася обрізкою та голом Олександра Якимчука, котрий оформив хет-трик.

Кращі гравці: Якимчук Олександр – Назарій Стебельський