5 тур

Літній Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
2: 2

Ярмольська Я./ Корпош Р.

Фінальний матч Літнього Кубку Волині був хорошою вивіскою всього турніру та цього дня. У недалекому фіналі Friends Futsal Fest 2021 у червні, у дещо трансормованих складах, але саме ці команди розігрували фінал змагань. Тоді сильнішими були львів’яни 2:6. Цього матчу вже на першій хвилині Богдан Мізюк зумів вирватися на оперативний простір та поцілив голкіперу поміж ніж ніг – 0:1. Галичани збільшили темп та зуміли зрівняти рахунок зусиллями Нікіти Єлфімова – 1:1. А за хвилину Володимир Михалюньо зумів вивести «Галицьку здобу» уперед – 2:1.  Боротьба на майданчику тривала запекла, але до перерви голів більше не було.

Зі стартом другої частини гри луцькі футзалісти добряче «насіли» на ворота опонента. На 12 хвилині Богдану Мізюку вдався чудовий і потужний удар з кутового – нічия 2:2. Градус матчу піднявся ще вище, і лучани, львів’яни прагнули перемоги у матчі: красиві комбінації, дриблінг, удари, сейви все було на вищому рівні. Однак надійність голкіперів більше не дозволила гравцям відзначитися у цьому матчі. Любарт Чемпіон, львів’яни цього разу другі.