4: 1

Журибіда Віктор (м), Журибіда Віктор

Не потрапивши до вищого дивізіону «Кубка Волинської газети», обидві команди з перших хвилин прагнули реабілітації перед своїми уболівальниками у першій лізі. Активний початок гри з боку як гравців «Стандарта», так і «Авангарда» призвів до певного сумбуру на футзальному майданчику. Та все ж наприкінці першої хвилини рівненчани завдають прицільного удару по воротах суперника, але рахунок залишається незмінним. Згодом гості із сусідньої громади потроху ініціативу перебирають до своїх «рук». В першу чергу, це відбувається за рахунок частої зміни четвірок, лава ж запасних «Неріса» наповнювалась лише двома гравцями. Тож третя хвилина приносить успіх рівнянам – гол на рахунку Віталія Конько. Восьма хвилина знову стала щасливою для Віталія, і у його виконанні уже дубль. Перший же небезпечний удар по воротах суперника у виконанні «Неріса» відбувся лише на десятій хвилині, та воротар був на висоті. Тож перший тайм команди завершили з рахунком 2:0 на користь «Рівнестандарта».

Другий тайм «Неріс» проводить набагато активніше, але голи знову влітають у їхні ворота. До 4:0 на користь «Стандарта» рахунок доводять Павло Дармовіз та Микита Козлюк. Лише наприкінці гри Богдан Гринчук забиває гол престижу. 4:1 і далі йдуть рувненчани, а лучани залишають турнір.

Кращі гравці: Віталій Конько («Рівнестандарт»), Богдан Гринчук («Неріс-Авангард»).