4: 3

Журибіда Віктор (м), Журибіда Віктор

У звітній грі на майданчику знаходились гідні суперники один одного, принаймні на потрапляння до фіналу в боротьбі за Кубок Волинської газети. Тож безкомпромісна боротьба точилась з перших хвилин матчу. Першим голом у грі на третій хвилині відзначився Владислав Скулинець. До його честі необхідно зазначити, що це був лише другий удар у виконанні «фасадівців» по воротах суперника. До того ж команди більше комбінували та грали на утримання м’яча. До такої ж тактики лучаний вдаються і на 7 хв, де м’яч практично протягом однієї хвилини повністю під їх контролем, але без атаки на ворота суперників. Це, мабуть, і приспало пильність суперника, який пропускає контрвипад від Романа Скулинця, і рахунок стає 2:0 на користь номінальних господарів. На 9 хв та 10 хв команди обмінюються голами, і на другий тайм суперники виходять з рахунком 3:1 на користь «Дому Фасадів».

Другий тайм ініціатива переходить до киян, котрі на 17 хв навіть у меншості досягають успіху, правда відбулось це за рахунку 4:1. В подальшому «Юрінновація» наполегливо атакує, суперник помітно нервує та фолить. Тож 21 хв приносить дабл-пенальті киянам. Та Євген Мельников хибить, пробивши вище воріт. І все ж Артем Демченко вселяє надію на нічию, відзначившись на 22 хв, рахунок у грі скорочується до мінімуму. Але згодом з’ясувалось, цей мінімум і приніс перемогу лучанам, які крокують далі.

Кращі гравці: Богдан Затериха – Артем Демченко.