5: 5

Трофімчук Р. / Шитов О.

Якщо одна команда на початку другого тайму має перевагу над суперником у чотири м’ячі це є гарантом перемоги? У більшості випадків так. Але в двобої «Фіміам» - «Колос-2» за рахунку 4:0 все цікаве тільки розпочалося.

Команди подарували вболівальникам справжній футзальний трилер із драматичною розв’язкою. Досвідчений «Фіміам» впевнено крокував до перемоги, що залишала лучан в стані лідерів і давала оптимістичні прогнози на розподіл місць перед кубковим етапом чемпіонату. Але «Колос-2» в якийсь момент повернувся в гру і став штампувати голи як на конвеєрі.

Господарі майданчика на 18-й хвилині забили свій п’ятий гол і сподівалися втримати перевагу в два м’ячі, але ківерцівська молодь лише в цей час увійшла до смаку гольової справи. Юнаки скоротили відставання до одного пункту, а Назарій Левчук дочекався останньої хвилини, аби оформити хет-трик та встановити остаточні – 5:5. Насправді бойва та драматична нічия.