:
9

Шевчук Андрій Миколайович, Ярмощук Роман Олександрович, Хомич Анатолій Анатолійович

Трофімчук Р. / Медунецький Д.

З перших хвилин зустрічі біло - чорні «висіли на воротах» суперника, завершуючи кожну атаку ударом. У відповідь «Юність» не зуміла нічим відповідати..

Після першої половини гри на табло залишились горіти нулі. По перерві «Шігірюмовці» все ж змогли скористатись своєю перевагою на майданчику. Іван Бандура влучним пострілом відкрив рахунок у зустрічі, а через кілька хвилин оформив хет-трик та збільшив перевагу своєї команди. Однак«Переспа» стрімко вискочила в контратаку та влучним ударом Романа  Кузави скоротити відставання.

Пропущений м’яч задав ще більшої наснаги підопічним Вадима Шостака. Після цього хлопців з Прилуцька було вже не зупинити, впіймавши кураж вони забивали якхотіли. Розписавшись у воротах жовто-чорних ще три рази. У підсумку впевнена перемога «Шігірюма» з рахунком 6:1, яка захмарює амбітні позиції «Юності» на чемпіонство.