1 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
1: 0

Ярмольська Яна/Голоскоков Сергій

Ранкову програму «Ярмарку футзалу» відкривав поєдинок між представниками Першої та Четвертої ліг обласної першості – «Олімп» та ФК «Пірванче» відповідно. І сторонній спостерігач чи навряд зумів би кваліфікувати суперників за рейтингом дивізіонів. Досвідчені «олімпійці» спробували з перших хвилин матчу захопити ігрову ініціативу, але молоді вихованці Ярослава Костюка не стушувалися перед зрілим опонентом і намагалися на кожну атаку «жовто-блакитних» відповідати своїми гольовими моментами. Щоправда, стовідсоткових нагод для взяття воріт в першому таймі було не надто багато, хіба що постріл лучанина Олега Мартина приховував справжню небезпеку воротам гостей, а тому цілком логічно, що на перерву команди пішли з нульовим балансом.

Після відпочинку темп гри збільшився, а з ним і кількість гольових моментів, що почергово виникали біля воріт опонентів. Ключовим став епізод, в якому за порушення  правил в карному майданчику «Олімпу» у ворота лучан було призначено пенальті. До шестиметрової позначки підійшов Дмитро Біліч і потужним пострілом влучив у поперечину. За всіма футбольно-футзальними законами невикористана нагода ФК «Пірванче» відкрити рахунок за кілька хвилин перетворилася у пропущений м’яч. Швидку комбінацію господірів майданчика завершив Михайло Брагінець – 1:0. Єдиний гол і вирішив долю зустрічі гідних суперників, де представник Першого дивізіону виявився більш фартовим.