2 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
4: 1

Ярмольська Яна/Голоскоков Сергій

В середині першого тайму між діючим чемпіоном Волині та представником Четвертого дивізіону на табло СК «Арена Спорт» горіла сенсаційна комбінація цифр 0:1 на користь ФК «Пірванче». Швидку атаку гостей влучним пострілом завершив прудкий Максим Васильєв. Що цікаво, в стартовому матчі «Ярмарку футзалу» проти луцького «Олімпу» гравці з Пірванче не змогли реалізувати пенальті та згодом поступилися в один м’яч. А в звітному поєдинку в ролі невдах виступили лучани, котрі змарнували свою спробу. Постріл тренера «Любарта» Назара Бугайчука у кут впевнено відбив юний кіпер гостей Олег Ворон. Щоправда, вже на 11-й хвилині матчу коуч діючих чемпіонів, котрі грали у доволі експериментальному складі, зумів реабілітуватися за невдалий шестиметровий та вивести господарів вперед 2:1. До цього моменту рахунок вже був нічийним після авто голу ФК «Пірванче». За мінімальної переваги записного фаворита суперники пішли на відпочинок.

Після відновлення гри лучанам знадобилося лише пів хвилини аби збільшити рахунок до комфортних 3:1. Помилкою захисту ФК «Пірванче» скористався досвідчений Антон Дригульський, який впевнено переграв голкіпера з убойної позиції. Ще за пару хвилин другий дубль на турнірі підкорився Антону, якому в гольовій комбінації асистував Назар Бугайчук – 4:1. На цьому команди і завершили зустріч, що в останній фазі виявилася надто емоційною.