4 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
3: 1

Глухенька Ліза/Голоскоков Сергій

Звітний поєдинок між представником Четвертої ліги та досвідченим колективом з «вишки» відзначився найкращим дебютом. Відразу два красені-голи побачили на перших хвилинах вболівальники, котрі зібралися на трибунах СК «Арена Спорт». Спочатку гравець з Олики Андрій Шокало зі стандарту потужним пострілом відправив «кулястого» у сітку. А згодом швидку атаку господарів на дальній стійці після діагоналі з лівого флангу в падінні з другої спроби завершив Андрій Шаламай. А ще за мить, як і в попередньому матчі між «Динамо» та Острожцем «пахнуло» сенсацією». ФК «Пірванче» вийшов в масовану атаку і Дмитро Олійник майстерно переграв голкіпера гостей, зробивши рахунок 2:1. Такий результат протримався до перерви, хоча екологічні будівельники мали нагоду рахунок зрівняти з дабл-пенальті, проте гола не сталося.

В дебюті другого тайму «червоно-чорні» мали нагоду розвинути успіх, але захист досвідченого суперника діяв бездоганно. Поступово «ВУД-ЕКО-БУД» перехопив ініціативу і навіть заставив опонентів набрати п’ять фолів. Але наприкінці матчу замість м’яча у ворота суперника Олика пропустила у свої. Юний Тарас Папко забив і приніс своїй команді жадану перемогу з рахунком 3:1.