1 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
5: 2

Глухенька Ліза/Тучкевич Андрій

В останньому турнірі перед регулярним чемпіонатом в групі «С» відкривав поєдинок між цими колективами, які були заряджені продемонструвати красивий футзал. Титуловані господарі відразу взяли ініціативу у свої ноги та провели низку небезпечних атак, і на другій хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мав Роман Кузьмич, але переграти Владислава Василевського він не зумів. Після цього гольового моменту гості вирівняли гру, та вміло втікали у швидкі контрвипади, який на п’ятій хвилині увінчався успіхом, відзначившись Руслан Ракубовчук вивів гостей вперед. На досягнутому гості не зупинились та через хвилину автор забитого голу міг збільшити перевагу своєї команди, але Тарас Четвержук виконав чудовий сейв та відвів небезпеку від власних воріт. Ще на сьомій хвилині небезпечний штрафний пробивав Юрій Павельчук, але страж воріт господарів знову діє на висоті і цим придає сил своїм партнерам на більш атакувальні дії. Після цього небезпечного штрафного «пекарі» осіли на ворота «фіолетових» і чудову нагоду зрівняти рахунок мав Михайло Байбула, але після його удару м’яч просвистів біля стійки воріт. А на десятій хвилині господарі свого домоглись, після чудової комбінації Роман Кузьмич встановлює паритет у зустрічі. Більш команди нічого гострого не показали у першому таймі, і з нічийним рахунком команди пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась досить жваво, вже на першій хвилині Михайло Байбула виводить господарів вперед, а за мить після прекрасної передачі Дмитра Бурковського, Роман Кузьмич робить у матчі «дубль» та збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. Команда гостей огризнулась гольовим моментом, який створив Сергій Воробей пробивши потужним ударом з центра поля, але Дмитро Притулюк відвів загрозу від власних воріт. Всередині тайму сольний прохід виконав Михайло Байбула пробивши по футзальному з носка записує у власний актив «дубль», а на табло запалює 4:1. На двадцятій хвилині знову шанс мав скоротити рахунок Сергій Воробей, але після його удару «шкіряний» провірив стійку воріт на міцність. З двадцять першої хвилини «червоно-жовті» починають грати з п’ятим польовим маючи у своєму активі перевагу у три м’ячі, і чуть за це не поплатилися, адже активний гравець гостей Сергій Воробей пробивав з центра поля в пусті ворота, але «кулястий» просвистів біля стійки воріт. Остання хвилина була щедра на голи : спочатку після передачі Олега Василюка на дальній замкнув Сергій Трохимчук та зробив рахунок у зустрічі 5:1, а гіркоту поразки зумів підсолодити гол який забив Сергій Воробей