1 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
3: 0

Глухенька Ліза/Тучкевич Андрій

З перших секунд поєдинку титуловані господарі відразу взяли ініціативу в свої ноги та провели низку небезпечних атак, в яких ключовою фігурою був Богдан Гладун, який наніс шість гольових ударів, але молодий та перспективний голкіпер гостей Юрій Близнюк видавав неймовірні сейви, та відводив небезпеку від власних воріт. Все більшими силами «помаранчеві тисли на ворота суперника і на сьомій хвилині Владислав Гладун впритул розстрілював ворота, але знову блискучі дії у виконанні Юрія Близнюка залишили ворота у недоторканості. А на дев’ятій хвилині зіграла зв’язка братів Гладунів, Владислав віддав чудову передачу на молодшого брата, а Богдан влучним пострілом у дев’ятку відкриває рахунок у зустрічі. На останній хвилині першого тайму чудову нагоду зрівняти рахунок у зустрічі зі штрафного мав Артем Назарчук, але після його пострілу блискучий сейв видав Максим Трибощук. За мінімальної переваги господарів колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі також розпочалася з домінування «помаранчевих», і на чотирнадцятій хвилині вони здобули право пробити штрафний удар, який наважився пробити Богдан Гладун, і після його гармати з допомогою рикошету «кулястий» опинився у сітці воріт. Домінування господарів продовжувалось і на двадцять третій хвилині ключова особа матчу Богдан Гладун мав можливість збільшити рахунок, але це йому завадила зробити стійка воріт. А на останній хвилині матчу Андрій Чабан зробив удар, але поперечка врятувала гостей, але з другої спроби Андрій чітко головою спрямовує «шкіряного» у сітку воріт і на табло запалює 3:0.