2 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
0: 2

Глухенька Ліза/Тучкевич Андрій

У другому турі зустрілись титуловані команди, які у турнірній таблиці мали по три залікових бали, і тому ця гра, як кажуть була за «шість» очок. З перших секунд поєдинку було видно, що жоден колектив не хоче ризикувати, і тому на майданчику точилася жорстка боротьба в центрі поля. Багато браку передач у виконанні обох колективів призводить до того, що по справжньому перший гольовий момент припав на п’яту хвилину, коли Михайло Байбула пробив своєю гарматою, але чудову реакцію у рамці воріт продемонстрував Максим Трибощук. На цій же хвилині у господарів мав можливість відзначитись Роман Іваніцький, але знову на висоті Максим Трибощук. На восьмій хвиилині свою гостроту продемонстрували гості, де мав забивати Мирослав Лащук, але сейв від Дмитра Притулюка. Надалі жодна з команд не зуміля відзначитись, і з «сухою» нічиєю колективи йдуть на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, багато боротьби у центрі майданчику де кожна з команд чекала помилки свого опонента з якої можна було б відзначитись. Дуже груба гра у виконанні двох колективів де до двадцятої хвилини арбітри зустрічі зафіксували порушення правил шість разів, в яких показали шість «гірчичників». Вперше по справжньому гольовий момент припав на двадцять першу хвилину, коли швидконогий гравець гостей Олександр Повідзьон вискочив віч-на-віч з голкіпером, але переграти Дмитра Притулюка йому не вдалось, а за мить неймовірний гол з гострого кута забиває Андрій Чабан, який виводить гостей вперед. Відразу Максим Ядловський міг зрівняти рахунок, але Максим Трибощук знову продемонстрував неймовірну реакцію. Після пропущеного господарі розпочали грати з п’ятим польовим в надії врятувати поєдинок, але гості цим скористались і остаточну крапку у зустрічі поставив Богдан Гладун пробивши у пусті ворота з центру майданчику зафіксувавши на табло рахунок 0:2.