3 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
4: 2

Глухенька Ліза/Корпош Руслан

Напередодні поєдинку молоді ФК «Любарт» та Абсолютного чемпіона Вищої ліги Волині настрій у команд був різний. Підопічні Андрія Шевчука доволі легко обіграли другий «Мідас» 5:0, а от вихованці Олександра Лисенка поступилися «Куражу» 0:3. Можлива, недооцінка суперника одразу ж вилізла боком фавориту. Дмитро Нерубайло замкнув класичну класну футзальну контратаку молодіжки головного флагмана Волині 3 в 1. Надалі блакитні взяли під контроль м’яч, проте вдалося зрівняти рахунок не одразу. Лише на восьмій хвилині, після стіночки з партнером Олександр Миронюк зумів порівняти цифри на табло – 1:1. А під кінець тайму Сидорук Іван зумів проштовхнути кулястого з класної вирізної передачі Андрія Тучкевича – 2:1.

Зі стартом другого тайму домінування лідерів продовжилося «солодка» пара знову відзначилася – Андрій віддав, Іван забив: 3:1. Четвертий гол уже був  вишуканіший – Ігор Савич елегантно обіграв захисника, посадив на п’яту точку голкіпера та закотив шкіряного у сітку – 4:1. Під завершення матчу Дмитро Нерубайло оформив дубль у цьому матчі – 4:2. Результат цілком закономірний – фаворит переміг, а молодь ще не готова на два тайми, проте гра є!

Спостерігаючи за грою найближчого поповнення ФК Любарт, Назар Борисович щось собі нотував – молодь однозначно отримала досвід, але які вони зроблять висновки – покаже час.