3 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
0: 8

Глухенька Ліза/Тучкевич Андрій

З перших секунд поєдинку гості заволоділи ініціативою та провели низку небезпечних атак, в яких мали можливість відзначитись Андрій Чабан та Мирослав Лащук, але в обох епізодах м’яч просвистів над поперечкою. Раз-по-раз господарі вибігали в гострі контрвипади, але «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. В середині першої половини зустрічі свою індивідуальну майстерність продемонстрував Андрій Чабан і після його пострілу на табло запалало 0:1. Надалі гості зуміли використати свою превагу на дев’ятій хвилині коли шедевральний гол п’ятою забиває Богдан Гладун та збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. Під завісу тайму у класній атаці Антон Березовський віддав бездоганну передачу на Андрія Чабана, який на табло робить рахунок 0:3, а у власний актив записує «дубль».

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, де гості володіли тотальною перевагою, але на чотирнадцятій хвилині чудову контратаку провели господарі в якій відзначився Руслан Ракубовчук, але на привеликий жаль арбітри зустрічі відмінили взяття воріт просигналізувавши гру рукою. Надалі забивали лише гості : на шістнадцятій хвилині після передачі Богдана Гладуна «хет-трик» оформляє Андрій Чабан, на дев’ятнадцятій хвилині знову спрацювала ця сама звязка, де Богдан Гладун Оформляє «дубль», а за хвилину знову звязка Чабан-Гладун і на табло 0:6, де обидва гравці мають у власному активі «хет трик». А на останній хвилині Владислав Гладун своїм «дублем» ставить остаточну крапку у зустрічі і запалює на табло 0:8.