4 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
2: 4

Глухенька Ліза/Корпош Руслан

Однозначно матч дня, матч групи, своєрідна репетиція майбутнього поєдинку Суперліги сезону 2021/2022. Напередодні команди були у різних емоційних станах: «респектівці» були на вершині турнірної таблиці із шістьма балами, хлібопіки мали у своєму активі лише три (поразка від «Куражу»). Активніше розпочали блакитні, затиснувши суперника біля власних воріт, однак досвідченіші «теремнівці» заспокоїли гру відтіснили її від своїх воріт. Швидкі забігання Байбули та Ядловського раз по раз змушували FC «Respect» фолити. На сьомій хвилині гостям таки вдалося розмочити воротаТараса Четвержука – Михайло Запорожець точним низовим пострілом відкрив рахунок у матчі – 0:1. До завершення ігрового часу першого тайму обидві команди мали ще багато моментів, проте цифри на табло не змінилися.

Зі стратом другої половини гри на паркеті нічого не змінилося – блакитні вели гру, атакували, проте вдалося забити опонентам. Байбула Михайло відмінно скористався помилкою Віталія Євпака та встановив на табло паритетні 1:1. Однак далі події розвивалися динамічно: за дві хвилини дальній постріл Богдана Зінгеля вивів «Респект» уперед – 1:2. А в наступній атаці Роман Іваніцкий зрівняв рахунок у матчі – 2:2. Цікаво, що обидва кіпери пропустили метрів із 15-ти практично ідентичні м’ячі. Чудовими індивідуальними діями відзначився Віктор Сущ – двічі «качнувши» захисника зумів потужно пробити у верхній кут «теремнівців»: Тарас був безсилий – 2:3. За хвилину Богдан Зінгель оформив дубль – і знову пройшов дальній постріл у нижній кут – 2:4. Можна констатувати, обидві команди ще «вкатуються» в сезон, і на даний момент краще виглядає саме FC Respect.

Репетиція вдалася – новачок Суперліги готовий до сезону 2021/2022.